Вітаємо нашу команду юнаків з ПЕРЕМОГОЮ та дякуємо тренеру Андрію Духняку за якісну підготовку. Хай щастить вам у наступному етапі у Буську !
Адміністрація
Вітаємо нашу команду юнаків з ПЕРЕМОГОЮ та дякуємо тренеру Андрію Духняку за якісну підготовку. Хай щастить вам у наступному етапі у Буську !