І знову перемога у змаганнях з масового футболу у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
Вітаємо наших юних спортсменів із чудовими результатами на районних змаганнях з футболу!
Команда юнаків виборола почесне І місце та продемонструвала справжній командний дух, витримку й жагу до перемоги!
Команда дівчат гідно представила наш заклад і посіла ІІ місце, показавши наполегливість, майстерність і силу характеру!
Щиро дякуємо учасникам за старання та волю до перемоги, а також наставникам - Ковальчук М. Я. , Чорнобаю А. Б.— за підтримку, підготовку і віру в свої команди.
Пишаємося вами! Так тримати!