В 4-А класі сьогодні запахло Великоднем.

Дата: 24.04.2024 09:59
Кількість переглядів: 7

А в 4-А класі сьогодні запахло Великоднем... так-так... саме аромат воску, запашного сіна, легеньке потріскування запаленої свічки, малювання кривульок чудернацьким писачком, історії про походження писанкарства, розповіді про значення символів на великодніх яєчках.... Все це так захопило, що час, відведений на творення своєї унікальної писанки, - пролетів... Дякуємо МАК та Христя Кулінець за пізнавально проведений час.

І дякуємо Оксана Дмитрук за великодню атмосферу в стінах рідного класу Бродівська Сзош. Великоднім настроєм діти поділилися і з нашими Захисниками, вклавши свою любов, тепло і найкращі побажання в свої чудові малюнки.