Територія обслуговування

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації положень ст. 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 N 684 «Про затвердження Порядку обліку дітей шкільного віку та учнів», для забезпечення права громадян на територіальну доступність початкової та базової середньої освіти, виконавчий комітет Бродівської міської ради вирішив: до території Бродівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-III ступенів №2 з вивченням англійської мови Бродівської міської ради Львівської області закріпити такі вулиці: вул. С. Бандери, вул. Коновальця, вул. Бузова, вул. Котляревського, вул. Л.Українки, вул. Східна, вул. Підгородня, вул. Куліша, вул. Слюсарська, вул. Шашкевича, вул. Рильського, вул. С.Тудора, вул. Короленка, вул. Гайдамацька, вул. Галицька, вул. Марка Вовчка, вул. 900-річчя Бродів, вул. Богуна, вул. Валова, вул. М.Грушевського, вул. Галицька, вул. Юридика 25-64, вул. Бічна Юридика, вул. Осадци, вул. Великі Фільварки, вул. Спортивна.

Посилання на документ - https://drive.google.com/file/d/1SpOFqLIHWYIau0zpw_50xfN2sIL75KNu/view?usp=sharing